Nasıl Çalışır ?

Sistemimiz danışanlar ve doktorlar için nasıl çalışır? Bu soru hakkında verilebilecek en detaylı bilgilere yer verdik. Doktorlar ve danışanlar için ayrı ayrı hazırlanmış olan dökümanımıza ve bağlantılara bakarak online muayene sistemimizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Danışanlar İçin Nasıl Çalışır?

“Doktorlar” sayfası altından doktorumuzdan “Randevu Al” butonuna basıp yönlendirmeleri takip ederek kolayca randevu alabilirsiniz.  Aşağıdaki kılavuzlarda bunu nasıl yapacağınız detaylı anlatılmıştır. Randevunuzu yani video görüşme zamanınızı ayırttıktan sonra ve randevu vakti gelmeden 20 dakika önce e-mail ve SMS ile bilgilendirileceksiniz. Görüşme whereby sistemi ile yapılmaktadır. Zoom sisteminde oluşan sıkıntılardan ve kullanım kolaylığı sebebiyle whereby’ı tercih etmekteyiz. Görüşmeyi nasıl yapacağınızın kılavuzu hem sitemizde mevcuttur, hem de görüşme vakti alımı sonrası e-mailinize gönderilecektir. Görüşme öncesi, sırası ve sonrası ile alakalı her türlü sorunuz için iletişim kanallarımız açıktır.

Danışan Kayıt Oluşturma Kılavuzu

Randevu Oluşturma Kılavuzu

Danışanlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

Doktorlar İçin Nasıl Çalışır ?

MuayeneOnline.com, doktorların hastalarıyla hastalarının evlerinden çıkmalarına gerek olmadan video konferans ile görüşebilmesi vasıtasıyla yapılmıştır. Doktor olarak video görüşme yapma, ödeme alma gibi sorulara aşağıda bulunan sıkça sorulan sorular sayfasından cevap bulabilir ya da direk iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doktorlar İçin Sıkça Sorulan Sorular

3 Adımda Evden veya Akıllı Telefonunuzdan Doktorunuzla Görüşün

DOKTORUNUZU SEÇİN

Alanında uzman doktorlar arasından seçiminizi yapın

RANDEVU ALIN

Danışan kaydı oluşturup, sizin ve doktorunuzun uygunluk saatine göre randevunuzu alın. Hastalığınızla ilgili bilgi ve dökümanları sisteme görüşmenizden önce yükleyin.

VİDEO KONFERANS İLE DOKTORUNUZLA GÖRÜŞÜN

Randevu vakti geldiğinde kolayca ve sorunsuz doktorunuzla canlı video görüntülü görüşün.

İletişim

Nasıl Çalışır hakkında hazırladığımız bu döküman faydalı oldu mu? Eğer dökümanlarda yazanlar yardımcı olmadıysa bize İletişim sayfamızdan ulaşabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.