İPTAL VE İADE KOŞULLARI

muayeneonline.com uygulaması https://www.muayeneonline.com adresinde mukim Egecan ÇELİKEL tarafından sunulan bir hizmettir. Web sayfamızda sunulan hizmetler, kapsamı, niteliği ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesi ve gizlilik politikasına ilişkin kural ve koşullar, ayrıntılı olarak tüketicinin bilgisine sunulmuştur. muayeneonline uygulaması üzerinden her hangi bir hizmetten yararlanan kullanıcı, tüm bu koşulları ve kuralları bildiğini ve bu kurallara uygun davranacağını kabul ve taahhüt eder.

Üyelik aşamasını tamamlayan kullanıcı, sistem üzerinden alanında uzman hekimlerden yazılı görüş alabileceği gibi, online görüşme içeren bir randevu da gerçekleştirebilir. Her halükarda alınacak danışmanlık hizmetinin niteliğine göre, sistemin yönlendirmeleri kapsamında bir dizi işlemin yapılması ve ayrıca ilgili hizmet ücretinin ödenmesi gerekmektedir. muayeneonline.com sunulan hizmetlerin çeşitliliği, kapsamı, niteliği ile ücreti konusunda değişiklik yapmak hakkını her zaman saklı tutar.

Kullanıcının talep ettiği hizmete ilişkin ödeme işlemleri tamamlanmadığı müddetçe, uygulamadan yararlanabilmesi mümkün değildir.

Kullanıcıların, randevu almadan önce sorunlarının ilgili hekimin çalışma alanına dâhil olup olmadığı konusunda uygulama içerisindeki yönlendirmeleri de dikkate alarak doğru bir tespit yapmaları gerekir. Randevu alarak görüşme hizmeti sırasında, hekimin uzmanlık alanının, kullanıcının rahatsızlığı ile bir irtibatı olmadığının anlaşılması halinde, doğru branştaki bir hekimden yeniden randevu alınması gerekmektedir. Bu durumda randevu süreci tamamlanmış ve hekimle görüşmeye yönelik hizmet verilmiş olduğundan her hangi bir iptal ve iade gerçekleşmez. Bu gibi hallerde kullanıcının yeni bir müracaatta bulunması arandığından, profesör seçiminde dikkatli olunması salık verilir.

Kullanıcının, muayeneonline.com sistemi üzerinden kendisine verilen randevuyu, randevu saatine 6 saat kalana kadar iptal etmek imkânı vardır. Söz konusu durumda para müşteriye iade edilir. Mücbir sebeplerin, iptal istemiyle birlikte, belgeli olarak sistem üzerinden bildirilmesi gerekir.

Aynı şekilde sistemden yahut uzman hekimden kaynaklanan sebeplerle de, randevu saatine 6 saat kalana kadar iptal mümkündür. Bu ihtimalde durum sistem üzerinden derhal kullanıcıya bildirilir. Kullanıcının talebi halinde, başka bir uzman hekime yönlendirmesi yapılabilir. Mücbir sebepler, doğal afetler, ulusal yahut bölgesel iletişim ağlarından kaynaklanan sorunlar sebebiyle randevunun gerçekleştirilememesi halinde, kullanıcıya talebi halinde ödediği ücret iade edilebileceği gibi, başka veya aynı hekimden yeni bir randevu düzenlenebilir.

Danışman hekimin görüşme sırasında kendi isteği ile görüşme süresini uzatma imkanı yoktur. Bununla birlikte, tarafların yapılan konsültasyonun tamamlandığı yönündeki ortak iradeleriyle randevu 15 dakikadan daha önceki bir anda sonlandırılabilir. Keza uygulama sırasında danışman hekim, hastanın ahlaki veya istenemeyen bir tutumundan dolayı görüşmeyi sonlandırabilir. Bu hallerde muayeneonline.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır ve ödenen ücretten hiçbir kesinti talep edilemez.

muayeneonline.com üzerinden yazılı görüş istenilen hallerde, uzman hekim tarafından kullanıcıya görüş verilmesinden sonra, iptal ve iade hiçbir surette söz konusu olmaz.

Kullanıcının, sistem üzerinden ödemeyi gerçekleştirdikten sonra, ödemeyi banka kayıtlarında iptal ederse, muayeneonline.com’un hizmet sunma yükümü sona erer.

Kullanıcı iptal ve iade taleplerini [email protected] e-posta adresine bildirmelidir. Bildirimler konusunda, şirket kayıtları esas alınır.

MuayeneOnline.com Aracılık Hizmetleri